Zástery pre Gastrosektor a iné prevádzky na mieru

Cesta k jedinečnosti a originalite. Chcete aby Vaša reštaurácia, kaviareň, cukráreň, zmrzlináreň alebo pekáreň bola iná ako ostatné všedné gastroprevádzky?
Radi Vám ušijeme handmade bodkované zástery presne podľa Vašich predstáv a potrieb.
Šijeme jedinečné bodkované doplnky na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Sme tu pre všetky šikovné kuchárky, čašníčky, barmanky, cukrárky, zmrzlinárky či pekárky. Naše výrobky sú ušité na Slovensku z dizajnových látok zo 100 % bavlny.
 

 
 
Zástery pre nevesty a ženíchov
 
Naše moderné zástery sú vhodné aj  pre nevestu a ženícha napríklad na odčepčenie.
Keď chcete svoj veľký svadobný deň prežit v netradičnom štýle, radi Vám k tomu dopomôžeme s našimi svadobnými zásterami.
 
 
Zástery a rovnošaty pre školy a škôlky
 
Prevádzkujete sukromnú školu či škôlku a chceli by ste sa odlíšiť od ostatných niečim netradičným a orginálnym? Radi zhmotníme Vaše predstavy o rovnošatách či zásterách pre detičky. Ak vo Vašej škole alebo škôlke realizujete workshopy, dielničky a iné aktivity, v našich handmade detských zásterách pôjdu deťom práce hneď od ruky. Navyše si vďaka zásterám chránia svoj odev pred zašpinením.
 
 
Personalizovaná zástera, ktorá vystihne podstatu Tvojej osobnosti
 
Ste pozvaný na oslavu a hľadáte pre oslávenca originálny handmade darček vyrobený na Slovensku? Personalizovaná zástera vystihujúca jedinečnosť osobnosti je ideálna voľba.
 
Menu